Ultima Design, Kodulehe valmistamine
E-POOD HEA HINNAGA !
KODULEHT HEA HINNAGA !
Ultimadesign.netTreeTeenusedTreeBänneri valmistamine

Bänneri valmistamine

Iga päev puutume kokku reklaamiga. Ühed reklaamikampaaniad veetlevad meid, kutsuvad esile naeratuse või sunnivad mõttesse jääma, teised – kutsuvad välja tülgastuse või nõutuse, kolmandad jätavad meid ükskõikseks. Me oleme harjunud lõputu informatsiooni vooluga ja pöörame tähelepanu ainult väga originaalsetele ja unikaalsetele reklaamiaktsioonidele, nagu ka reaalses elus, nii ka interneti-keskkonnas.

Selleks et potentsiaalsed tarbijad ja partnerid tahaksid siseneda Teie kompanii kodulehele, on tingimata vaja kasutada kõiki olemasolevaid vahendeid.  Näiteks paigutada teistele kodulehtedele oma bannerid/riputusreklaamid. Banner on samuti reklaam, mis on vajalik kodulehe külastatavuse suurendamiseks ja turusegmendi laiendamiseks.  Nipsuga bannerile tuleb külastaja üle Teie kodulehele.. Aga selleks, et vajutaks hiirega reklaamiblokile, on vaja luua  disaini poolest tõeliselt originaalne ja nauditav banner.

Bannerite loomine on töörohke ja vaevanõudev protsess.  Tingimata tuleb sisestada maksimum kasulikku ja huvitavat informatsiooni väiksesse graafilisse kujutisse, lähtudes Teie äritegevuse spetsiifikast. Samuti tuleb bannerite loomisel määrata kindlaks eesmärgid ja ülesanded, mida peab täitma see reklaamblokk. Sellepärast on bannerite loomine parem usaldada professionaalsetele disaineritele ja programmeerijatele.

Meie firma loob suvalist tüüpi keerukuse ja formaadiga bannereid. Me võime pakkuda bannereid JPG, GIF ja Flash formaatides.  JPG-bannerid on liikumatud reklaamblokid, aga GIF-bannerid – animeeritud. Flash-bannerite loomine on palju keerukam ja enammaksev protsess, mis võimaldab teha tõeliselt unikaalse reklaamibloki.

Pöörduge disainistuudiosse «Ultima Design» ja me teeme bannerid, mis tõmbavad potentsiaalsete tarbijate tähelepanu ja suurendavad Teie kodulehekülje külastatavust. 


Kiirviited Viimati tehtud e-pood Viimati tehtud koduleht Kontaktid
E-Pood www.hearehv.ee
 
Koduleht www.valguskoda.ee
 
ULTIMA DESIGN OÜ
Reg. Nr. 11432180
Laki 11E, Tallinn
+372 5800 4856
info @ sign ultimadesign.net
© 2010 Ultima Design OÜ
Tagasi Tagasi   Ülesse Ülesse
Kodulehed Kodulehtede tellimine järelmaksuga Andmete sisestamine kodulehele Tõlketeenused Copywriting Flash kodulehed Visiitkaardid Firmastiili loomine Logo loomine Bänneri valmistamine Veebimajutus ja hooldus Portaali loomine Veebidisain Programmeerimine IT konsulteerimine Meie projektid Ultima cms sisuhaldustarkvara About.ee Minuarve.ee Miks tellida meie juures Tööprotsess E-poodide loomine Kodulehe loomine Portaali valmistamine Logo kujundamine