Ultima Design, Kodulehe valmistamine
E-POOD HEA HINNAGA !
KODULEHT HEA HINNAGA !
Ultimadesign.netTreeTeenusedTreeKodulehtede tellimine järelmaksuga

Kodulehtede tellimine järelmaksuga

Ressursid on alati piiratud ja firma eelarve kahjuks samuti.  Siiski ei tähenda see üldsegi, et firma arendamiseks tuleb Teil oodata paremaid aegu. On ju iga ootamispäev samm tagasi, seega parim kink Teie konkurentidele. Selleks et Te ei lükkaks kodulehe loomist ja firma edasist arengut määramatule ajale, pakume kasulikku lahendust Teie äri jaoks – kodulehe loomist järelmaksuga.

Paljud arvavad, et suured materiaalsed kapitalipaigutused kodulehtede loomisse on tühi aja ja raha raiskamine ja veebilehe võib teha iseseisvalt või tellida neid tudengitelt, kes alles alustavad algteadmiste omandamist programmeerimisest ja disainimise alustest. Selline kodune leheküljeke tuleb Teil kindlasti odavam, kuid ka kvaliteet tuleb vastav. Seepärast, kui Teie eelarve on piiratud, pöörduge parem meie firma poole ja tellige kodulehe loomine järelmaksuga.

Kodulehe loomine järelmaksuga – see on tasumise kasulik graafik. Sõltuvalt Teie organisatsiooni rahalistest võimalustest võite valida ühe kahest tasumisvõimalusest. Summa võib välja maksta 6 või 12 kuu jooksul. Kui Teie soovite tellida kodulehe loomise järelmaksuga 6 kuu jooksul, siis lisatakse üldsummale intress suuruses 6%, kui Teid rohkem rahuldab järelmaks 12 kuu jooksul, moodustab intress vastavalt 12%. Tellides kodulehe loomise  järelmaksuga, peate kohe maksma kõigest 30% kogusummast (teenuse maksumus pluss intress). Ülejäänud summa võite tasuda koostatud maksegraafiku järgi. Kahjuks ei laiene antud teenus portaalide loomisele.

Kui Teie eelarve on piiratud, aga Te siiski otsite võimalust kodulehe loomiseks, siis pöörduge stuudiosse «Ultima Design» ja tellige kodulehe kujundamine järelmaksuga. 
Kiirviited Viimati tehtud e-pood Viimati tehtud koduleht Kontaktid
E-Pood www.hearehv.ee
 
Koduleht www.valguskoda.ee
 
ULTIMA DESIGN OÜ
Reg. Nr. 11432180
Laki 11E, Tallinn
+372 5800 4856
info @ sign ultimadesign.net
© 2010 Ultima Design OÜ
Tagasi Tagasi   Ülesse Ülesse
Kodulehed Kodulehtede tellimine järelmaksuga Andmete sisestamine kodulehele Tõlketeenused Copywriting Flash kodulehed Visiitkaardid Firmastiili loomine Logo loomine Bänneri valmistamine Veebimajutus ja hooldus Portaali loomine Veebidisain Programmeerimine IT konsulteerimine Meie projektid Ultima cms sisuhaldustarkvara About.ee Minuarve.ee Miks tellida meie juures Tööprotsess E-poodide loomine Kodulehe loomine Portaali valmistamine Logo kujundamine