Ultima Design, Kodulehe valmistamine
E-POOD HEA HINNAGA !
KODULEHT HEA HINNAGA !
Ultimadesign.netTreeTeenusedTreeTõlketeenused

Tõlketeenused

Globaliseerumine, tundub, et puudutas paktiliselt kõiki Maakera nurki. Iga päev võime me suhelda erinevast rahvusest inimestega, pidada nendega ärilisi läbirääkimisi ja otsustada küsimusi, millest võib oleneda meie ettevõtte edukus. Iga tund külastavad ettevõtteid erinevate kompaniide potentsiaalsed tarbijad, keda ettevõtja tahab teha oma püsivateks klientideks. Kuid maailmas eksisteerib nii palju keeli, et pole lihtsalt võimalik iseseisvalt vajalikku informatsiooni kõigi adressaatideni viia. Õnneks saab sellistel juhtudel kasutada tõlketeenuseid.

Paljud firmad pakuvad tõlketeenuseid. Valige tõlkebüroo eriti hoolikalt – kõige odavam pakkumine ei pruugi tingimata osutuda kvaliteetseks. Ärge ihnutsege tõlketeenuste ostmisel, sest grammatiliselt ja leksikaalselt harimatu tõlge loob  Teist mulje kui inimesest, kes püüab kokku hoida kõige pisemate asjade pealt. Lisaks sellele, ärialased partnerid võivad harimatult tõlgitud kirja või dokumente pidada mittelugupidamiseks tema aadressil.

Ei maksa püüda kasutada tõlketeenuseid, mida pakuvad erinevad arvutiprogrammid. Inimene, kes ei tunne keelelisi peensusi, võib otsustada, et tõlge on tehtud õigesti ja kirjaoskuslikult. Kuid elektronteenused ei ole tõlkimise alal veel jõudnud kõrgele tasemele. Seepärast, kui Te tahate saata oma partneritele lepinguid või tähtsaid dokumente, siis on parem kasutada tõlketeenuseid, mida pakuvad professionaalid. Sellest võib ju oleneda, kas Te saate oma soovitud sissetuleku, vajalikud sidemed  või jääte kõigest ilma.

Kui teil on vaja professionaalseid ja asjatundlikke tõlketeenuseid, siis pöörduge firmasse «Ultima Design». Meie partnerid teevad väärtuslikke tõlkeid igas raskusastmes eesti, vene, inglise, prantsuse, saksa ja paljudesse teistesse keeltesse. Te võite ka tellida Teile vajalike reklaamitekstide kirjutamist koos neile järgneva tõlkega. 
Kiirviited Viimati tehtud e-pood Viimati tehtud koduleht Kontaktid
E-Pood www.hearehv.ee
 
Koduleht www.valguskoda.ee
 
ULTIMA DESIGN OÜ
Reg. Nr. 11432180
Laki 11E, Tallinn
+372 5800 4856
info @ sign ultimadesign.net
© 2010 Ultima Design OÜ
Tagasi Tagasi   Ülesse Ülesse
Kodulehed Kodulehtede tellimine järelmaksuga Andmete sisestamine kodulehele Tõlketeenused Copywriting Flash kodulehed Visiitkaardid Firmastiili loomine Logo loomine Bänneri valmistamine Veebimajutus ja hooldus Portaali loomine Veebidisain Programmeerimine IT konsulteerimine Meie projektid Ultima cms sisuhaldustarkvara About.ee Minuarve.ee Miks tellida meie juures Tööprotsess E-poodide loomine Kodulehe loomine Portaali valmistamine Logo kujundamine