Ultima Design, Kodulehe valmistamine
E-POOD HEA HINNAGA !
KODULEHT HEA HINNAGA !
Ultimadesign.netTreeTeenusedTreeAndmete sisestamine

 Andmete sisestamine kodulehele

Meie ajal on internet erakordselt populaarne. Ta kirendab erinevatest kodulehtedest ja portaalidest, ülemaailmse võrgu abil teostatakse iga päev tuhandeid oste ja sadu erinevat liiki tehinguid on-line režiimis.  Firma koduleht – see on esitlemine elektroonses keskkonnas. Potentsiaalsed tarbijad ja partnerid hindavad seda ja otsustavad, kas ostu tasub läbi viia või lõpetada leping just Teiega. Seepärast on väga tähtis, et andmete sisestus kodulehele oleks paigutatud loogiliselt, mugavalt ja harmooniliselt maksimaalselt suure hulga külastajate jaoks.

Andmete sisestamine
– see on Teie kodulehe informatsiooniga täitmine. Kõik tekstid, menüü rakendused, graafilised kujundid moodustavad veebikodulehe andmestiku. Kodulehe täitmine andmestikuga võib ainult esimesel pilgul näida mittetegevusrohke ja lihtsa tööna. Informatsiooni  tuleb ju paigutadada nii, et teda oleks kerge leida. Mõnedele tekstidele või joonistele võib paigaldada suure aktsendi, et tuua välja nende tähtsust, teised ei pea silma torkama.

Täitmine andmetega kannab endas ka esteetilist funktsiooni. On tingimata vajalik, et kõik tekstid oleksid paigaldatud ühtselt, aga graafilised elemendid ei pea olema ülemäära suured. Informatsioon peab olema esitatud tarbijale võimalikult ilusas, meeldivas ja ligipääsetavas vormis, ainult sel juhul täidab kodulehe laadimine andmetega oma otsest määratlust – meelitab ligi uusi tarbijaid, sunnib alalisi kliente sisenema  Teie kodulehele uuesti ja uuesti.

Kodulehe täitmine tarbijale huvitava ja vajaliku andmestikuga  - see pole ainult kodulehekülje informatsiooniga täitmise probleemi lahendus, see on reaalne võimalus köita võimalikult paljusid kliente, suurendada müügi kogust ja laiendada Teie turu segmenti.

Te otsite firmat, kes suudab täita Teie kodulehe andmetega? 
Pöörduge disainistuudiosse «Ultima Design». Mei teame, kuidas õigesti paigutada vajalikku informatsiooni veebilehele, selleks et võita tarbija tähelepanu ja usaldust..
Kiirviited Viimati tehtud e-pood Viimati tehtud koduleht Kontaktid
E-Pood www.hearehv.ee
 
Koduleht www.valguskoda.ee
 
ULTIMA DESIGN OÜ
Reg. Nr. 11432180
Laki 11E, Tallinn
+372 5800 4856
info @ sign ultimadesign.net
© 2010 Ultima Design OÜ
Tagasi Tagasi   Ülesse Ülesse
Kodulehed Kodulehtede tellimine järelmaksuga Andmete sisestamine kodulehele Tõlketeenused Copywriting Flash kodulehed Visiitkaardid Firmastiili loomine Logo loomine Bänneri valmistamine Veebimajutus ja hooldus Portaali loomine Veebidisain Programmeerimine IT konsulteerimine Meie projektid Ultima cms sisuhaldustarkvara About.ee Minuarve.ee Miks tellida meie juures Tööprotsess E-poodide loomine Kodulehe loomine Portaali valmistamine Logo kujundamine