Ultima Design, Kodulehe valmistamine
E-POOD HEA HINNAGA !
KODULEHT HEA HINNAGA !
Ultimadesign.netTreeTeenusedTreeIT konsulteerimine

IT konsulteerimine

Internetiäri muutus populaarseks mitte väga ammu. Paljud ettevõtjad juba hindavad kõiki neid eeliseid, mida omab firma esitlemine elektroonses keskkonnas. Peamised internetiäri plussid on paindlikkus, mobiilsus, ökonoomiavõimalus kulutuste pealt, samuti suure sihikindla auditooriumi ligitõmbamine kogu maailmast.

Kuid eksisteerib tohutu hulk kodulehti ja portaale ja selleks, et olla tõeliselt edukas, ei jätku paljudel ettevõtjatel teadmisi, kuidas just teha veebilehekülg potentsiaalsetele tarbijatele külastatavaks ja ligitõmbavaks.  Kui Te ka tõstatate selle küsimuse ja tahate teada saada võimalikult rohkem  viisidest ja võimalustest teha äri internetis, siis pöörduge IT-konsultatsioonide saamiseks meie firmasse.

IT-konsultatsioonid sobivad kõigile, kes tahavad alustada oma äri internetis ja ei tea, kuidas  „kerida lahti“ juba eksisteeriv kodulehekülg. See on väga paindlik ja kasulik otsus väikese äri jaoks, sest kui palgata IT-spetsialist, kes lahendab kõik ajast aega tekkivad probleemid ja ülesanded, võib see olla liiga kallis. Lisaks sellele, IT-konsultatsioonid aitavad Teil selgitada, nimelt missugune koduleht on vajalik Teie kompaniile, kas see saab olema e-pood, portaal või koduleht-visiitkaart, me võime seda mõista ka ainult tutvudes Teie kommertstegevuse kontseptsiooniga.

Firmal «Ultima Design» on suur kogemus kodulehtede loomisel ja nende edasisel sisestamisel internetivõrku, seepärast eristuvad meie IT-konsultatsioonid informatsiooni edastamise täpsuse ja selguse poolest. IT-konsultatsioonidel Te saate teada ainult seda, mida Teil on vaja, ja Te saate rakendada kõiki parimaid ja meie poolt kontrollitud rakendusi praktikas. Meie IT-konsultatsioonid sobivad inimestele, kes üldse ei orienteeru äri internetis teostamise printsiipides – konsultandid selgitavad jõukohaselt ja arusaadavalt elektroonse äritegevuse olemust igale meie poole pöördunud kliendile.

Kui Teil ei jätku teadmisi äriasjadest internetis, pöörduge julgelt firmasse «Ultima Design», on ju IT-konsultatsioonid suurepärane viis saada usaldusväärset informatsiooni kogenud spetsialistidelt. 
Kiirviited Viimati tehtud e-pood Viimati tehtud koduleht Kontaktid
E-Pood www.hearehv.ee
 
Koduleht www.valguskoda.ee
 
ULTIMA DESIGN OÜ
Reg. Nr. 11432180
Laki 11E, Tallinn
+372 5800 4856
info @ sign ultimadesign.net
© 2010 Ultima Design OÜ
Tagasi Tagasi   Ülesse Ülesse
Kodulehed Kodulehtede tellimine järelmaksuga Andmete sisestamine kodulehele Tõlketeenused Copywriting Flash kodulehed Visiitkaardid Firmastiili loomine Logo loomine Bänneri valmistamine Veebimajutus ja hooldus Portaali loomine Veebidisain Programmeerimine IT konsulteerimine Meie projektid Ultima cms sisuhaldustarkvara About.ee Minuarve.ee Miks tellida meie juures Tööprotsess E-poodide loomine Kodulehe loomine Portaali valmistamine Logo kujundamine