Ultima Design, Kodulehe valmistamine
E-POOD HEA HINNAGA !
KODULEHT HEA HINNAGA !
Ultimadesign.netTreeTeenusedTreeFlash kodulehed

Flash Kodulehed

Selleks et viia läbi edukat äritegevust internetis, on tingimata vajalik omada ligitõmbavat, mugavat ja funktsionaalset firma kodulehte. Teisiti Te riskite jääda vähetuntuks ja tekitate külastajatel teatud kahtlusi väljakutsuvast kompaniist. Et seda ei juhtuks, peate Te perioodiliselt kodulehte uuendama, paigutama sisse materiaalseid ressursse selle töötlemiseks ja veebidisaini mõnede elementide muutmiseks.

Üheks etapiks kodulehe loomisel on disaini kujundamine. See mängib tähtsat osa Teie firma kujutise formeerimisel külastajate silmis. Lisada omapära Teie kompanii kodulehele, teha seda palju äratuntavamaks ja originaalseks saab kasutades Flash-kodulehe abi. Flash-kodulehed erinevad tavalistest kodulehekülgedest animatsiooni kasutamisega. Kliendi soovil võib Flash-kodulehel osaleda ka muusikaline saade. Eriti tähtis aspekt on see, et Flash-kodulehtede loomiseks kasutatakse vektorgraafikat – see kujundub ükskõik millises mastaabis ja brauseris samasuguses kõrges kvaliteedis.

Flash-kodulehed lahendavad kompanii turundusealased ülesanded. Meeldetuletav ja harmooniline Flash-koduleht on näide suurepärasest, seondumatust, kuid samal ajal väga efektiivsest Teie firma omareklaamist, pakutavatest kaupadest ja teenustest.   Flash-kodulehel  võib muusika ja animatsiooni abil luua psühholoogilise mugavuse kordumatu atmosfääri, mis mõjutab potentsiaalseid tarbijaid ostma kaupu ja teenuseid just Teie juurest. Ainult Flash-kodulehel saab rohkemate värvidega ja efektiivselt mängida maha kaupade presentatsiooni tänu Flash-tehnoloogia praktiliselt piiramatutele võimalustele.

Kui Te soovite, et Teie kompanii koduleht tooks kasumit ja tõmbaks ligi potentsiaalseid tarbijaid igast maailma otsast, siis pöörduge «Ultima Design»-i. Me loome Flash-kodulehe või kujundame juba olemasoleva kodulehekülje Flash-elementide abil ümber.
Kiirviited Viimati tehtud e-pood Viimati tehtud koduleht Kontaktid
E-Pood www.hearehv.ee
 
Koduleht www.valguskoda.ee
 
ULTIMA DESIGN OÜ
Reg. Nr. 11432180
Laki 11E, Tallinn
+372 5800 4856
info @ sign ultimadesign.net
© 2010 Ultima Design OÜ
Tagasi Tagasi   Ülesse Ülesse
Kodulehed Kodulehtede tellimine järelmaksuga Andmete sisestamine kodulehele Tõlketeenused Copywriting Flash kodulehed Visiitkaardid Firmastiili loomine Logo loomine Bänneri valmistamine Veebimajutus ja hooldus Portaali loomine Veebidisain Programmeerimine IT konsulteerimine Meie projektid Ultima cms sisuhaldustarkvara About.ee Minuarve.ee Miks tellida meie juures Tööprotsess E-poodide loomine Kodulehe loomine Portaali valmistamine Logo kujundamine