Ultima Design, Kodulehe valmistamine
E-POOD HEA HINNAGA !
KODULEHT HEA HINNAGA !
Ultimadesign.netTreeTeenusedTreeProgrammeerimine

Programmeerimine

Kodulehtede programmeerimine – see on tehnilisest vaatepunktist lähtudes kõige keerulisem veebikodulehe loomise etapp. See algab analüüsist ja tulevase kodulehe eesmärkide ja ülesannete kindlaksmääramisest. Seejärel projekteeritakse kõik kodulehe leheküljed – tingimata vajalik on maksimaalselt täpselt määrata kindlaks kõik komponendid ja elemendid, nende funktsionaalsus ja koostoimimine. Programmeerimine – see on kodulehekülje täitmine erinevate võimalustega, mis teevad kodulehe külastajatele tublisti huvitavamaks ja köitvamaks.

Kuna kirjutatud koodi väärtusest otseselt sõltub veebilehe kogu töö ja püstitatud ülesannete lahenduse efektiivsus, siis on kõige parem pöörduda selle valdkonna professionaalide  poole. Programmeerimine – see on ka omalaadne kunst, ja ainult inimene oma kogemuste ja teadmistega suudab luua tõeliselt harmoonilist, kergesti laiendatavat, tõrgeteta töötavat kodulehe arhitektuuri.

Stuudio «Ultima Design» täidab juba küllalt ammu ja edukalt töid, mis on seotud kodulehtede programmeerimisega.  Meie kompanii loob igat liiki keerukusega kodulehti, alates kõige lihtsamatest koduleht-visiitkaartidest kuni internetikaupluste ja portaalideni. Pärast programmeerimise etappi testime tingimata kodulehti ja, kui ilmnevad vead või häired töös, parandame need viivitamatult.

Me kasutame kõige paindlikumaid ja levinumaid programmeerimise keeli, et meie klientidel ei tekiks potentsiaalseid probleeme kodulehe subsideerimise ja teenindamisega. Me kirjutame skriptid PHP-le, mis on programmeerimise serveri keelte seas üks liidritest. Samuti kasutame XML-i – lihtne ja efektiivne tähistamise keel, mis põhineb rahvusvahelistel standarditel.  Lehekülgedele interaktiivsuse lisamiseks kasutame programmeerimiskeelt JavaScript, aga töötamiseks andmebaasidega - MySQL-i. Me pakume oma klientidele nii kodulehe juba eksisteerivate standartsete komponentide võimaluste laiendamist kodulehe juhtimissüsteemi UltimaCMS baasil kui ka äriotsuste kirjutamist alates nullist, mis on sobivad nimelt Teie kommertstegevusele.

Kui Teile on vaja head, funktsionaalset ja korrektselt töötavat kodulehte, siis pöörduge disainistuudiosse «Ultima Design». Meie spetsialistid teevad sellise kodulehekülje, mis tingimata saab Teie kompanii uhkuseks. 
Kiirviited Viimati tehtud e-pood Viimati tehtud koduleht Kontaktid
E-Pood www.hearehv.ee
 
Koduleht www.valguskoda.ee
 
ULTIMA DESIGN OÜ
Reg. Nr. 11432180
Laki 11E, Tallinn
+372 5800 4856
info @ sign ultimadesign.net
© 2010 Ultima Design OÜ
Tagasi Tagasi   Ülesse Ülesse
Kodulehed Kodulehtede tellimine järelmaksuga Andmete sisestamine kodulehele Tõlketeenused Copywriting Flash kodulehed Visiitkaardid Firmastiili loomine Logo loomine Bänneri valmistamine Veebimajutus ja hooldus Portaali loomine Veebidisain Programmeerimine IT konsulteerimine Meie projektid Ultima cms sisuhaldustarkvara About.ee Minuarve.ee Miks tellida meie juures Tööprotsess E-poodide loomine Kodulehe loomine Portaali valmistamine Logo kujundamine