Ultima Design, Kodulehe valmistamine
E-POOD HEA HINNAGA !
KODULEHT HEA HINNAGA !
Ultimadesign.netTreeTeenusedTreeVeebidisain

Veebidisain

Veebidisain – see pole lihtsalt kodulehekülje ilu ja harmoonilisus. Veebidisain – loob täieliku kujutluse Teie firma esinduslikkusest Interneti keskkonnas. Veebidisaini lõppeesmärgiks võib nimetada külastajatele usaldusliku kodulehe kujundamist Teie firma, selle poolt pakutavate kaupade ja teenuste kohta ja soovi saada neid pakkumisi just nimelt Teie juurest. Originaalne ja unikaalne veebidisain soodustab samuti kodulehe külastatavust ja suurendab müügi kasvu.

Veebidisain – see ei ole ainult graafilised kujutised, mis on paigutatud veebilehele. Esmajärjekorras mõeldakse läbi kogu kodulehe struktuur, informatsiooni paigutus sellel – navigatsioon pean olema mugav ja loogiline, muul juhul tarbijad ei suuda leida seda, mis neid huvitab ja nad lahkuvad Teie kodulehelt sügava pettumustundega. Edasi mõeldakse läbi veebidisaini ülejäänud elemendid, töötatakse läbi kodulehekülgede eskiisid, mille juures erilist tähelepanu pööratakse pealeheküljele, kuna just see loob esimese mulje kodulehekülje külastajatele. Mõeldakse läbi pisimadki veebidisaini detailid – värv, suurus ja kirja kujundus, stiil ja ikoonide vaade, raamide paksus ja palju-palju muud.

Meie firma pakub oma klientidele ükskõik  millise keerukusega veebidisaini. Võib kasutada nii valmis lahendusi kui ka luua unikaalne veebidisain vastavalt Teie soovile (näiteks, arvestades kompanii firmastiili). Veebidisaini loomisel kasutame me disaini baaselementide loomisel märgistuskeelt HTML, aga ka kaskaadstiile CSS, tänu millele võib saavutada veebilehe kaunist kujundust. Samuti võime me luua flash-animatsiooni elemente (näiteks nitro või „mütsi“ kodulehe jaoks). Meie klientide fantaasiat ja ideid ei piira miski – me suudame viia ellu kõik Teie originaalsed ja huvitavad pakkumised.

Te soovite luua veebilehe, kuid Te ei tea, millist Te just nimelt vajate? Võimalik, et tasub alustada Teie ettevõtliku tegevuse kontseptsiooni analüüsist ja veebidisaini eskiiside läbijoonistamisest. Pöörduge stuudiosse „Ultima Design“me töötame välja unikaalset veebidisaini, mis kujutab Teie äritegevuse kõige veetlevamaid jooni.
Kiirviited Viimati tehtud e-pood Viimati tehtud koduleht Kontaktid
E-Pood www.hearehv.ee
 
Koduleht www.valguskoda.ee
 
ULTIMA DESIGN OÜ
Reg. Nr. 11432180
Laki 11E, Tallinn
+372 5800 4856
info @ sign ultimadesign.net
© 2010 Ultima Design OÜ
Tagasi Tagasi   Ülesse Ülesse
Kodulehed Kodulehtede tellimine järelmaksuga Andmete sisestamine kodulehele Tõlketeenused Copywriting Flash kodulehed Visiitkaardid Firmastiili loomine Logo loomine Bänneri valmistamine Veebimajutus ja hooldus Portaali loomine Veebidisain Programmeerimine IT konsulteerimine Meie projektid Ultima cms sisuhaldustarkvara About.ee Minuarve.ee Miks tellida meie juures Tööprotsess E-poodide loomine Kodulehe loomine Portaali valmistamine Logo kujundamine