Ultima Design, Kodulehe valmistamine
E-POOD HEA HINNAGA !
KODULEHT HEA HINNAGA !
Ultimadesign.netTreeTeenusedTreeE-poe loomine

E-poe loomine

Iga ettevõtja otsib teed kulutuste alandamiseks ja, sellele vastavalt, kasumi suurendamiseks.  Kõige paremaks sellise ülesande lahenduseks võib saada e-kaupluse loomine. Internetipoe loomine – see ei ole loovutus moele. See on reaalne võimalus kulutuste alandamiseks ruumide rentimisele,  töötajate töötasule ja sidevahenditele (suurem osa kliente hakkab Teile kirjutama elektronposti teel). Internetikauplus laiendab samuti Teie võimalusi kaupade ja teenuste müügiks ja reklaamimiseks.  Iga inimene, kellel on pääs internetti, võib siseneda Teie e-poodi igast planeedi punktist ja teostada ostu.

Kvalitatiivse internetipoe loomine – see on töömahukas ja keeruline tehnoloogiline protsess. Kõigepealt on tingimata vajalik viia läbi Teie äritegevuse analüüs, selgitada välja, nimelt milline Internetikauplus on sobiv Teie firmale, milliseid funktsioone on tarvis. Vähetähtis ei ole ka unikaalne disain, mis hakkab tõmbama  ligi  tarbijate tähelepanu ja kasulikult tooma esile Teie organisatsiooni konkurentide foonil.

Meie firma töötab välja kvaliteetse ja funktsionaalse Internetikaupluse 2-4 nädalaga (sõltuvalt tellimuse keerukusest). Kliendi soovil on võimalus külge lülitada kõiki eksisteerivaid Eesti tasumissüsteeme ( Swedbank, SEB, Sampo, Nordea, Krediidipank )

Kui Teie kodulehe spetsiifika eeldab ostmise võimalust järelmaksuga, siis saame me paigutada Teie internetikaupluse leheküljele liisingukalkulaatori Swedbank´i järelmaksete arvestamiseks, samuti ka võimalused liisingu taotlemiseks.

Meie firma võib samuti integreerida internetikaupluse selliste maksesüsteemidega  nagu PayPal või SagePay automaatse otsekorralduse võimalusega (auto-renewal), selleks et kliendid saaksid maksta arveid krediitkaartidega.

Meie internetikaupluse süsteem baseerub väga mugaval ja äärmiselt lihtsal juhtimissüsteemil kodulehega UltimaCMS.    Selle abiga saate Te iseseivalt kanda sisse uued tekstid, muuta informatsiooni paigutust, korrigeerida internetikaupluse väljanägemist ja palju muud.

Kui Te soovite laiendada turusegmenti ja lisada uusi kliente, pöörduge stuudiosse «Ultima Design». Me loome Teile unikaalse internetipoe, mis lühikese ajaga tõstab Teie äriettevõtte rentaablust.
Kiirviited Viimati tehtud e-pood Viimati tehtud koduleht Kontaktid
E-Pood www.hearehv.ee
 
Koduleht www.valguskoda.ee
 
ULTIMA DESIGN OÜ
Reg. Nr. 11432180
Laki 11E, Tallinn
+372 5800 4856
info @ sign ultimadesign.net
© 2010 Ultima Design OÜ
Tagasi Tagasi   Ülesse Ülesse
Kodulehed Kodulehtede tellimine järelmaksuga Andmete sisestamine kodulehele Tõlketeenused Copywriting Flash kodulehed Visiitkaardid Firmastiili loomine Logo loomine Bänneri valmistamine Veebimajutus ja hooldus Portaali loomine Veebidisain Programmeerimine IT konsulteerimine Meie projektid Ultima cms sisuhaldustarkvara About.ee Minuarve.ee Miks tellida meie juures Tööprotsess E-poodide loomine Kodulehe loomine Portaali valmistamine Logo kujundamine