Ultima Design, Kodulehe valmistamine
E-POOD HEA HINNAGA !
KODULEHT HEA HINNAGA !
Ultimadesign.netTreeTeenusedTreeVeebimajutus ja hooldus

Veebimajutus ja veebihooldus

Selleks et äritegevus internetikeskkonnas oleks edukas, ei piisa ainult kvalitatiivselt tehtud kodulehe tellimisest. Veebileht nõuab veebimajutust ja pidevat hooldust korrektiivide sissekandmisena töösse, uue informatsiooni paigaldamist, välisilme ümberkujundamist, uute funktsionaalsete jaotuste lisamist ja palju-palju muud.  Mõtiskledes kodulehe loomise juures peate Te arvestama, et teenusepakkuja valik ja veebilehe hooldus on protsess, mis aitab toetada tarbijate tähelepanu ja huvitatust Teie firma kaupade ja teenuste vastu.

Kodulehe hoolduse aktuaalsus ei tekita tavaliselt klientidel kahtlusi, kuid veebimajutuse juures püüavad paljud kokku hoida. Veebimajutus – see on võimalus paigaldada koduleht internetti. Hea veebimajutus paistab silma  suure teeninduskiiruse ja kettaruumi  olemasoluga.  Lisaks sellele, tõsised ja suured kompaniid, kes pakuvad veebimajutust, tegelevad ka serverite õigeaegse teenindamisega – häired töös parandatakse lühikeste tähtaegadega ja Teie kompanii koduleht on kasutajatele kättesaadav ööpäev läbi.

Kuivõrd ettevõtja teab, et iga minut, mis on raisatud tühjalt – on mingi osa sissetuleku kaotus ja etteand konkurentidele, siis meie firma pakub veebilehe kompleksteenindust koos veebimajutuse pakkumisega.  Te ei pea kulutama aega teenusepakkuja otsimisele ja kodulehe uuendamisele, me teeme selle Teie eest ära.

Meil on oma kvalitatiivne äriklassi IBM server, mis asub Elioni andmekeskuses (väljakul, kus paigutuvad serveri- ja kommunikatsiooniseadmestik), mis on lülitatud ülikiiresse 100 mb/sec internetikanalisse. Me võime samuti pakkuda oma klientidele terveid igakuiseid veebilehe teenindusi, alustades mitteulatuslike muudatuste kandmisega kodulehele, mis ei hõlma üle 15 minuti aega, kuni suuremamastaabiliste töödeni haldamisel.

Kui Teil on vaja ilma vaheajata töötavat kodulehte kaasaegse ja kvaliteetse veebimajutusega ja hooldusega, siis pöörduge tingimata stuudiosse «Ultima Design».
Kiirviited Viimati tehtud e-pood Viimati tehtud koduleht Kontaktid
E-Pood www.hearehv.ee
 
Koduleht www.valguskoda.ee
 
ULTIMA DESIGN OÜ
Reg. Nr. 11432180
Laki 11E, Tallinn
+372 5800 4856
info @ sign ultimadesign.net
© 2010 Ultima Design OÜ
Tagasi Tagasi   Ülesse Ülesse
Kodulehed Kodulehtede tellimine järelmaksuga Andmete sisestamine kodulehele Tõlketeenused Copywriting Flash kodulehed Visiitkaardid Firmastiili loomine Logo loomine Bänneri valmistamine Veebimajutus ja hooldus Portaali loomine Veebidisain Programmeerimine IT konsulteerimine Meie projektid Ultima cms sisuhaldustarkvara About.ee Minuarve.ee Miks tellida meie juures Tööprotsess E-poodide loomine Kodulehe loomine Portaali valmistamine Logo kujundamine