Ultima Design, Kodulehe valmistamine
E-POOD HEA HINNAGA !
KODULEHT HEA HINNAGA !
Ultimadesign.netTreeTeenusedTreeVisiitkaardid

Visiitkaardid

Äris ei ole pisiasju. Iga sõna, iga žest ja ilme peab olema läbi mõeldud ja täpselt kontrollitud. See, millise muljhe Te loote potentsiaalsetele klientidel või partneritel, võib saada edukuse kautsjoniks, või vastupidi, ebaedu põhjustajaks.  Üheks instrumendiks tervitamisel, mida kasutada esimesel kohtumisel, on visiitkaart.

Visiitkaardid kannavad endas üsna vähe informatsiooni, kuid mängivad tohutut osa Teie ja Teie ettevõtte vastuvõtmisel. Ebaõigesti paigutatud informatsioon, visiitkaardi vilets paber ja ebakorrektne disain loovad negatiivse mulje. Visiitkaardid on ärialase suhtlemise element, osa ettevõtliku keskkonna omapärasest etiketist. Nende peaeesmärk on mitte ainult esitada informatsiooni sellest, kes Te olete ja millises kompaniis Te töötate, vaid formeerida Teist ettekujutus kui soliidsest, kompetentsest ja usaldust äratavast inimesest.

Visiitkaartide disainimine – see on töörohke ja keerukas protsess. Visiitkaartide väljatöötamisel arvestatakse mitte ainult informatsiooni ja logo paigutuse harmoonilisust , vaid ka ettevõtluse spetsiifikat. Visiitkaartide disainis peavad olema läbi mõeldud kõik pisiasjad: alates värvist ja paberi struktuurist kuni kõigi elementide koostiseni. Kaugeltki mitte iga inimene ei valda laitmatut maitset ja stiilitunnetust, seepärast on absoluutselt normaalne pöörduda abi saamiseks professionaalide poole, kes teavad, milline peab olema ideaalse visiitkaardi kujundus.

Kui Te tunnistate, et visiitkaardid on äritegevuse võõrandamatu element, siis pöörduge stuudiosse „Ultima Design“ ja me kujundame Teile unikaalsed ja presentaablid visiitkaardid, mida Teie kliendid ja partnerid kunagi ära ei kaota. 
Kiirviited Viimati tehtud e-pood Viimati tehtud koduleht Kontaktid
E-Pood www.hearehv.ee
 
Koduleht www.valguskoda.ee
 
ULTIMA DESIGN OÜ
Reg. Nr. 11432180
Laki 11E, Tallinn
+372 5800 4856
info @ sign ultimadesign.net
© 2010 Ultima Design OÜ
Tagasi Tagasi   Ülesse Ülesse
Kodulehed Kodulehtede tellimine järelmaksuga Andmete sisestamine kodulehele Tõlketeenused Copywriting Flash kodulehed Visiitkaardid Firmastiili loomine Logo loomine Bänneri valmistamine Veebimajutus ja hooldus Portaali loomine Veebidisain Programmeerimine IT konsulteerimine Meie projektid Ultima cms sisuhaldustarkvara About.ee Minuarve.ee Miks tellida meie juures Tööprotsess E-poodide loomine Kodulehe loomine Portaali valmistamine Logo kujundamine