Ultima Design, Kodulehe valmistamine
E-POOD HEA HINNAGA !
KODULEHT HEA HINNAGA !
Ultimadesign.netTreeTeenusedTreeInternetiturundus

Internetiturundus

Tihti ärimehed pettuvad firma kodulehtedes ja arvavad, et nad lihtsalt asjatult raiskasid raha kodulehe loomisele, sellelt pole ju absoluutselt mingit tagasitulekut. Tegelikult on põhjus väga lihtne – luues kodulehte ei tohi seda unustada ja jätta isevoolu hooleks teeenindust ja „lahtikerimist“ /kasutamist.

Selleks et koduleht tooks kasumit, oleks külastatav ja ei langeks informatsiooni avaruses välja üleilmsest võrgustikust, on tingimata vajalik kasutada internetituru instrumente. Internetiturg – see on vastuvõtukompleks, mis lubab ümber paigutada Teie kodulehte.  Meie firma pakub mitmesuguseid teenuseid Internetiturunduse suhtes. Näiteks otsinguliikumised, konteksti- ja ülesriputatud reklaam, uudiste laialisaatmine ja palju-palju muud.  Tähtis on meeles pidada, et kodulehe edasiarendamisest ja internetiturunduse instrumentide kasutamisest on tingimata vajalik mõelda kodulehekülje loomise momendil, aga mitte pärast seda.

Meie firma võib pakkuda ka selliseid internetiturunduse aspekte, nagu kodulehe liigutamine kohalike tarbijate jaoks kõige populaarsemates otsingusüsteemides Neti ja Google.Internetiturundus Just nimelt Teie koduleht hakkab välja tulema otsingusüsteemide esimestes positsiooinides ja hakkab lööma külastatavuse rekordeid. Lähtudes Teie äritegevuse spetsiifikast,  aitame ja kasutame me temaatilisi reklaamivälju internetikeskkonnas.
Lähtudes internetiturunduse põhimõtetest on ju vajalik mitte lihtsalt paigutada Teie kodulehelele reklaami, vaid teha reklaamikampaania võimalikult efektiivseks, esmajärjekorras peavad seda nägema kasutajad, kes kuuluvad Teie poolt märgitud sihtgruppi.

Oma klientidele võime me pakkuda kasutada ja hinnata kodulehe uudiste saatmise kõrget tulemuslikkust (newsletter). Professionaalsel lähenemisel sellised kirjad spetsiaalsete ettepanekutega, informatsiooniga väljaloosimistest ja kampaaniatest, aga samuti ka firma uudistest, on võimsaks internetiturunduse instrumendiks.

Kas kompanii koduleht toob Teile ainult pettumusi? Siis pöörduge disainistuudiosse «Ultima Design» ja, kasutades internetiturunduse instrumente, teeme me kõike võimalikku, et kodulehekülg ei oleks potentsiaalsetele tarbijatele ainult külastamiseks ja huviobjektiks, vaid tooks Teile soovitavat sissetulekut. 

Kiirviited Viimati tehtud e-pood Viimati tehtud koduleht Kontaktid
E-Pood www.hearehv.ee
 
Koduleht www.valguskoda.ee
 
ULTIMA DESIGN OÜ
Reg. Nr. 11432180
Laki 11E, Tallinn
+372 5800 4856
info @ sign ultimadesign.net
© 2010 Ultima Design OÜ
Tagasi Tagasi   Ülesse Ülesse
Kodulehed Kodulehtede tellimine järelmaksuga Andmete sisestamine kodulehele Tõlketeenused Copywriting Flash kodulehed Visiitkaardid Firmastiili loomine Logo loomine Bänneri valmistamine Veebimajutus ja hooldus Portaali loomine Veebidisain Programmeerimine IT konsulteerimine Meie projektid Ultima cms sisuhaldustarkvara About.ee Minuarve.ee Miks tellida meie juures Tööprotsess E-poodide loomine Kodulehe loomine Portaali valmistamine Logo kujundamine